| Vægt | 1325 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3996 × 1760 × 1726 mm |
| Wheelbase | 2560 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity - kWh | LFP – 41.9kwh |
| Electric Motor | Single – 75PS |
| Model | Flagship, Premium |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Brand Oprindelse | China |
| Drivlinje | |
| Car Size | Economy and Small |
Baojun Yueye Plus
Prisinterval: $14,105 til $15,609
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.