| Vægt | 1582 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4735 × 1815 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2024 Champion, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Transmission | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 15.5 – kWh |
| Model | 1.5TD-DHT Pro 100Km |
| Sub Category | Transcend, Excellence, Super Pure, Super Fast, Super Smart, Mobility Edition, Executive Edition |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand L HiP
Prisinterval: $16,511 til $25,383
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.