| Vægt | 1615 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4637 × 1796 × 1422 mm |
| Wheelbase | 2789 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 306PS |
| Transmission | 7-DCT |
| Model | AMG A 35 L |
| Kørselstilstand | 4 Matic |
| Brand Oprindelse | German |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Mercedes A Class AMG
$65,441
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.