| Vægt | 2230-2350 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4864 × 1900 × 1460 mm |
| Model Year | 2026, 2025 |
| Wheebase | 2925 mm |
| Battery | LFP – 75kwh, NCM -100kWh, NCM-103Kwh |
| Electric Motor | Single – 422PS, Dual – 646PS, Single -503PS, Dual-796PS |
| Model | Smart Drive 75Kwh, Smart Drive Long Range 100Kwh, AWD Smart Drive 75Kwh, AWD Smart Drive 100Kwh, RWD Max 75Kwh, RWD Max 103Kwh, AWD Max 75Kwh, AWD Ultra 103Kwh |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Kørselstilstand | AWD, RWD |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Zeekr 007GT
Prisinterval: $33,211 til $43,032
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.