| Вага | 1720-1730 кг |
|---|---|
| Розміри | 4778 × 1850 × 1429 мм |
| Колісна база | 2935 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 200PS, 2.0 Turbo – 250PS |
| Передача | 8-AT |
| Режим приводу | RWD |
| Модель | 200PS R-Dynamic Youth Edition, 250PS R-Dynamic S Progressive Sport |
| Походження бренду | Сполучене Королівство |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Jaguar XEL
Діапазон цін: від $49,072 до $53,983
All videos and pics are copyrighted by Chery Jaguar Land Rover Co., Ltd.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.