–
Honda UR-V
Діапазон цін: від $40,397 до $53,983
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Dongfeng Honda Auto Co.
| Вага | 1750-1880 кг |
|---|---|
| Розміри | 4856 × 1942 × 1670 мм |
| Колісна база | 2820 mm |
| Модельний рік | 2023, 2020 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 188PS 240TURBO, 1.5 Turbo – 193PS TURBO, 2.0 Turbo – 261PS 370 TURBO, 2.0 Turbo – 272PS 370TURBO |
| Передача | CVT, 9-AT |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Joy, Boarder, Elegance, Black Duke, Elegance, Prestige, Glory |
| Походження бренду | Японія |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.