| Вага | 1400-1550 кг |
|---|---|
| Розміри | 4700 × 1850 × 1432-1400 мм |
| Колісна база | 2736mm |
| Двигун | 1.5 Turbo – 177PS 270T, 2.0L Hybrid – 140PS, 2.0 Turbo – 265PS 400T |
| Передача | 2-DHT, 7-DCT, 8-AT |
| Модель | High Power, Smart Power, J11, J15, J16, J16 Galaxy Fighter, R Pro, R Max |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Trumpchi Empow
Діапазон цін: від $17,678 до $25,862
Авторські права на всі фотографії та відео належать GAC group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.