| Вага | 2302-2437 кг |
|---|---|
| Розміри | 5160 × 2005 × 1492 мм |
| Колісна база | 3050 mm |
| Модельний рік | 2025, 2024 |
| Силовий агрегат | REEV 1.5T-160PS, BEV |
| Battery | LFP-37Kwh, NCM-53.4Kwh, NCM-100Kwh |
| Електродвигун | Single-309PS, Dual-524PS |
| Модель | Max, Max Long Range, Ultra Long Range, Max, Max AWD, Ultra AWD |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Wagan |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Stelato S9T
Діапазон цін: від $50,709 до $60,530
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.