| Вага | 2360 кг |
|---|---|
| Розміри | 5070 × 1970 × 1465 мм |
| Колісна база | 3000 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Ємність акумулятора | NCM – 93.7wh |
| Електродвигун | Trio-1548PS |
| Модель | 2025 Ultra, 2025 Nürburgring Nordschleife Limited |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
MI SU7 Ultra
Діапазон цін: від $90,010 до $139,933














