| Вага | 1804 кг |
|---|---|
| Розміри | 5095 × 1875 × 1485 мм |
| Колісна база | 2970 mm |
| Модельний рік | 2021 |
| Двигун | 1.8 Turbo – 188PS, 2.0 Turbo – 204PS |
| Передача | 6-AT |
| Модель | Comfort, Elite, Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Hongqi H7
Діапазон цін: від $41,379 до $47,272
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.