| Вага | 2075-2080 кг |
|---|---|
| Розміри | 4826 × 1890 × 1714 мм |
| Колісна база | 2977 mm |
| Модельний рік | 2023, 2022 Facelift III, 2022 Facelift II, 2022 Facelift |
| Двигун | 2.0 Turbo – 204 PS, 2.0 Turbo – 258PS, 2.0 Turbo – 197PS |
| Передача | 9-AT |
| Режим приводу | 4WD 4MATIC |
| Модель | 260 L Sport, 260L Deluxe, 300 L Sport, 300 L Deluxe, 300 L Sport Prestige, 300 L Deluxe |
| Сидіння | 5 Seater, 7 Seater |
| Походження бренду | Німецька |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Mercedes GLC
Діапазон цін: від $66,505 до $86,965
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Mercedes Benz China Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.