| Вага | 1855-1880 кг |
|---|---|
| Розміри | 4875 × 1890 × 1480 мм |
| Колісна база | 2900 mm |
| Силовий агрегат | REEV 1.5L 98PS, BEV |
| Ємність акумулятора | LFP-28.39kwh, LFP-35.07kwh, LFP-56.12kwh |
| Електродвигун | Single-218PS, Single-258PS, Single-252PS |
| Модель | 230Max, 300 Max, 230 Max ADS SE, 300 Max ADS SE, 530 Max, 530 Max ADS SE |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Deepal L07
Діапазон цін: від $22,842 до $26,150
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.