| Вага | 1480 кг |
|---|---|
| Розміри | 4535 × 1870 × 1565 мм |
| Колісна база | 2710 mm |
| Модельний рік | 2023 2nd Gen. |
| Двигун | 1.5 Turbo – 188PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Prestige, Premium, Flagship, Sport Prestige, Sport Flagship, Excellence |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Changan UNI-T
Діапазон цін: від $18,971 до $22,899
Авторські права на всі фотографії та відео належать Changan Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.