| Вага | 1180 кг |
|---|---|
| Розміри | 3770 × 1650 × 1570 мм |
| Колісна база | 2410 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Ємність акумулятора -kWh | 30.95 – kWh |
| Електродвигун | Single – 75PS |
| Тип батареї | Lithium Iron Phosphate |
| Модель | Colorful |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Hatchback |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Передбачено в бюджеті |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
Changan E-Star
$12,015
All pics are copyrighted by Changan Auto Group
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.