| Вага | 2130 кг |
|---|---|
| Розміри | 4882 × 1820 × 1450 мм |
| Колісна база | 2954 mm |
| Модельний рік | 2023 Facelift II, 2023 Facelift, 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 204PS |
| Передача | 9-AT |
| Ємність акумулятора -kWh | 25.4 – kWh |
| Режим приводу | RWD |
| Модель | C 350 e L |
| Походження бренду | Німецька |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Mercedes C Class PHEV
Діапазон цін: від $60,993 до $61,368
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Mercedes Benz China Limited.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.