| Вага | 1715-1807 кг |
|---|---|
| Розміри | 4710 × 1810 × 1690 мм |
| Колісна база | 2785 mm |
| Модельний рік | 2022 DM-i |
| Двигун | 1.5L – 110PS |
| Передача | E-CVT |
| Ємність акумулятора -kWh | 8.3 – kWh, 18.3 – kWh |
| Модель | 51Km Deluxe, 51Km Prestige, 105Km Splendor, 105Km Flagship, 105Km Executive |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Походження бренду | Китай |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
BYD SONG Max PHEV
Діапазон цін: від $22,226 до $26,286
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Corp.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.