| Вага | 2205-2325 кг |
|---|---|
| Розміри | 5020 × 1999 × 1460 мм |
| Колісна база | 3020 mm |
| Модельний рік | 2025, 2024 |
| Силовий агрегат | REEV-1.5T, BEV |
| Ємність акумулятора | NCM-39.05kwh, NCM-94.5kwh |
| Електродвигун | Single – 313PS, Dual – 547PS, Single – 322PS, Single -314PS |
| Режим приводу | RWD, AWD |
| Модель | Max, Ultra, Master, Royal Opera House, 700 Trio-Laser RWD Comfort, 700 Trio-Laser RWD Prestige, 650 Trio-Laser AWD Performance, 650 Trio-Laser GT |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Avatr 12
Діапазон цін: від $43,507 до $70,368
















