| Вага | 1560-1635 кг |
|---|---|
| Розміри | 4752 × 1804 × 1520 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2022, 2024 |
| Ємність акумулятора -kWh | 53.0 – kWh, 70.0 -kWh, 46.11 – kWh |
| Електродвигун | Single – 204PS, Single – 136PS |
| Model Sub Group | Pro 430Km Green Apple, Pro 600km Red Apple, Pro 430Km, Pro 600Km, 410Km |
| Модель | Pro, Plus, Halo, Mobility, Public Service |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely Geometry A
Діапазон цін: від $21,624 до $31,248
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.