| Вага | 2042 кг |
|---|---|
| Розміри | 4770 × 1895 × 1689 мм |
| Колісна база | 2845 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 150PS |
| Передача | 3-DHT |
| Ємність акумулятора -kWh | 41.2 – kWh |
| Електродвигун | Single – 146PS |
| Модель | 1.5T DHT PHEV Perfection, 1.5T DHT PHEV Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Geely Monjaro (Xingyue) L PHEV
Діапазон цін: від $36,045 до $38,150
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.