| Вага | 1325-1370 кг |
|---|---|
| Розміри | 4640 × 1780 × 1435 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2750 mm |
| Двигун | 1.8L Hybrid- 98PS, 1.2T-116PS, 2.0L-171PS |
| Передача | E-CVT, CVT |
| Модель | Leading, Leading Plus, Deluxe, Deluxe Plus, Prestige |
| Походження бренду | Японія |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
TOYOTA Levin L
Діапазон цін: від $21,246 до $24,356
Авторські права на всі відео та фотографії належать GAC TOYOTA Auto Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.