–
Jetour Traveler
Діапазон цін: від $22,899 до $35,176
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
| Вага | 1843-2008 кг |
|---|---|
| Розміри | 4785 × 2006 × 1880 мм |
| Колісна база | 2800 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Двигун | 2.0T-254PS, 1.5T-184PS |
| Передача | 7-DCT, 8-AT |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Explore, Explore +, Explore + Mobility, XWD Discovery, XWD Cross, XWD Cross+, XWD Joy, XWD Conquer, XWD Conquer Long 7 Seater, XWD Conquer +, XWD Conquer Long 7 Seater, Moon Goddess, 200K Anniversary, Universal Warrior, Dragon Wing, Discovery Mobility, Conquer + Mobility |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.