| Вага | 1925-2005 кг |
|---|---|
| Розміри | 4920 × 1900 × 1760 мм |
| Колісна база | 2930 mm |
| Модельний рік | 2024 |
| Двигун | 2.0L – 140PS |
| Передача | 2-DHT |
| Модель | Glory Smart Drive, Glory |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Trumpchi E8
Діапазон цін: від $27,302 до $29,430
Авторські права на всі фотографії та відео належать GAC group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.