| Вага | 2000 кг |
|---|---|
| Розміри | 4706 × 1967 × 1845 мм |
| Колісна база | 2810 mm |
| Модельний рік | 2025, 2024 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 156PS |
| Передача | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.3kWh, LFP-26.7Kwh, LFP-43.2Kwh, LFP-18.8Kwh |
| Електродвигун | Single-204PS, Dual – 442PS |
| Модель | 100Km Advance, 150Km Explore, 150Km Discover, 226Km Cross, 220Km XWD Conquer, 150Km Moon Goddess, 150Km Mountain, 150Km Lake, 150Km Sea |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Jetour Shanhai T1
Діапазон цін: від $20,286 до $27,053
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.