| Vægt | 2000 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4706 × 1967 × 1845 mm |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.3kWh, LFP-26.7Kwh, LFP-43.2Kwh, LFP-18.8Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS, Dual – 442PS |
| Model | 100Km Advance, 150Km Explore, 150Km Discover, 226Km Cross, 220Km XWD Conquer, 150Km Moon Goddess, 150Km Mountain, 150Km Lake, 150Km Sea |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Jetour Shanhai T1
Prisinterval: $20,286 til $27,053
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.





















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.