| Вага | 1240-1320 кг |
|---|---|
| Розміри | 4350 × 1750 × 1610 мм |
| Колісна база | 2550 mm |
| Модельний рік | 2022, 2023 |
| Двигун | 1.5L – 99PS, 1.5Turbo – 147PS |
| Передача | CVT, 6-MT |
| Модель | Smooth, Freedom, Ease, Playful, Comfort, Tide Playful, Tide Cool |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Бюджетний, звичайний |
| Передача | Автоматично, вручну |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
Wuling Star Racing
Діапазон цін: від $9,297 до $14,208
Авторські права на всі відео та фото належать SAIC Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.