| Вага | 2595-2710 кг |
|---|---|
| Розміри | 4785 × 1930 × 1625 мм |
| Колісна база | 2880 mm |
| Силовий агрегат | 1.5T-152PS REEV, BEV |
| Ємність акумулятора | NCM – 42kwh, LFP – 83kwh |
| Електродвигун | Single – 272PS, Dual – 496PS |
| Модель | Ultra RWD, Ultra RWD REEV, Ultra AWD REEV |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
AITO M5
Діапазон цін: від $34,556 до $37,564
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Вам також може сподобатися…

AITO M7
Діапазон цін: від $37,564 до $57,113 Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.