| Ağırlık | 1680-1790 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4745 × 1890 × 1685 mm |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Model Year | 2024 |
| Güç Aktarma Organları | PHEV 1.5L 106PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP – 9.5kWh, LFP – 20.5kWh, LFP – 60kWh |
| Electric Motor | Single – 204PS |
| Model | 60Km Advanced, 130Km Navi, 130Km Flagship, 510Km Navi, 510Km Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Wuling Starlight S
Fiyat aralığı: $15,008 - $19,519
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.