| Ağırlık | 1300-1335 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4270 × 1791 × 1610 mm |
| Wheelbase | 2570 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 184PS |
| Şanzıman | CVT |
| Model | RS Cool, RS Cool Pro, RS Cool Max |
| Marka Menşei | United States |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Economy and Small |
Chevrolet Tracker
Fiyat aralığı: $17,989 - $21,099
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.