| Ağırlık | 1343-1412 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4791 × 1801 × 1465 mm |
| Wheelbase | 2731 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.2 Turbo – 116PS 200TSI, 1.4 Turbo – 150PS 280TSI, 1.5 Turbo – 160PS 300TSI |
| Şanzıman | 5-MT, 7-DSG |
| Model | Manual Leap, DSG Leap, DSG Transend, DSG Transend Lite, DSG Transend Plus, DSG Prestige Plus, DSG Prestige |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic, Manual |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Volkswagen Sagitar
Fiyat aralığı: $20,935 - $28,301
All videos and pictures are copyrighted by FAW Volkswagen Auto Co., Ltd
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.