| Ağırlık | 2292-2340 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4849 × 1995 × 1697 mm |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 75 – kWh, 100 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 490PS |
| Sürüş Modu | AWD |
| Model | 75 – kWh, 100 – kWh |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
NIO EC6
Fiyat aralığı: $53,835 - $62,556
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.