| Ağırlık | 1995-2180 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4695 × 1890 × 1575 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023 |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Electric Motor | Single – 229PS, Dual – 325PS, Dual – 585PS |
| Battery | NCM-76.4kwh |
| Model | GT-Line, GT-Line EAWD, GT, GT Opt |
| Marka Menşei | Korea |
| Araç Tipi | SUV |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
KIA EV6
Fiyat aralığı: $42,526 - $66,135
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.













Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.