–
Jetour X90 Plus
Fiyat aralığı: $17,334 - $22,081
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Ağırlık | 1580-1653 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4858 × 1925 × 1780 mm |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.6T-197PS |
| Şanzıman | 6-MT, 7-DCT |
| Sürüş Modu | 2WD |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | Comfort, Elite, Deluxe, House, Family, Villa, Villa Pro |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.