| Ağırlık | 1920 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4886 × 1885 × 1449 mm |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Battery Capacity | LFP-60Kwh, NCM-70Kwh, NCM-80kwh |
| Electric Motor | Single-340PS |
| Sürüş Modu | RWD |
| Model | 710 Smart Drive, 710 Laser Radar, 710 Smart Drive L3, 630 Max, 630 Lite, 630 Max, 560 Lite |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyper GT
Fiyat aralığı: $23,128 - $39,083
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.