| Ağırlık | 1615-1740 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4615 × 1901 × 1670 mm |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2026, 2024 |
| Battery Capacity | LFP – 49.52kwh, LFP – 60.22kwh, LFP-68.39Kwh |
| Electric Motor | Single – 218PS |
| Model | 440Km Sailing, 440Km Discovery, 530 Cruising, 530Km Discovery+, 530Km Flagship, 530Km Cruising, 530Km Discovery, 610Km Voyage, 610Km Discover +, 610Km Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Geely Galaxy E5
Fiyat aralığı: $16,511 - $21,925











