| Ağırlık | 1895-2035 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4750 × 1930 × 1625 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023 |
| REEV Engine / Electric Motor | 1.5L – 95PS, Single – 218PS, Single – 258PS |
| Battery Capacity - kWh | 18.99 – kWh, 31.73 – kWh, 66.8 – kWh, 79.97 – kWh |
| Sürüş Modu | RWD |
| Model | 121Pro REEV, 121Max REEV, 200Max REEV, 620Max EV, 520Max EV |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Deepal S7
Fiyat aralığı: $22,541 - $30,511
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.