| Ağırlık | 1725-1785 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4795 × 1930 × 1741 mm |
| Wheelbase | 2770 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Engine | 2.0T – 254PS |
| Şanzıman | 8-AT |
| Sürüş Modu | 2WD, 4WD |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Model | Rinbow, Standard, Comfort, Deluxe, Prestige, Champion |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Chery Tiggo 8L
Fiyat aralığı: $21,263 - $28,628
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.





















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.