| Ağırlık | 1635-1765 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4710 × 1880 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2712 mm |
| Model Year | 2025 |
| Güç Aktarma Organları | PHEV 1.5L 101PS |
| Şanzıman | E-CVT |
| Battery | LFP-12.9kwh, LFP-18.3kwh |
| Electric Motor | Single-163PS |
| Model | 75Km Deluxe, 75Km Prestige, 115Km Glory, 115Km Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Sealion 05 DM-i
Fiyat aralığı: $15,459 - $19,970
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.