| Ağırlık | 1670-1780 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4520 × 1860 × 1630 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-50.05kwh, LFP-60.9kwh |
| Electric Motor | Single-190PS, Single-218PS |
| Model | 430Km Smart Navi, 520Km Smart Navi, 520Km Smart Flagship |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
BYD Sealion05 EV
Fiyat aralığı: $17,714 - $20,722
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.

















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.