| Ağırlık | 1920-2250 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4995 × 1910 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Model Year | 2023 Champion Edition, 2021, 2020 |
| Battery Capacity - kWh | 60.48 – kWh, 72.0 – kWh, 85.44 – kWh, 64.8 – kWh, 76.9 – kWh |
| Electric Motor | Single – 204PS, Single – 228PS, Single – 245PS, Dual – 517PS, Single – 222PS |
| Sürüş Modu | 2WD, AWD |
| Model | 506Km Prestige, 605Km Prestige, 715Km Splendor, 715Km Flagship, 610Km Flagship, Standard Range Deluxe, Extended Long Range Deluxe |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | AWD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Marka Menşei | China |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD HAN EV
Fiyat aralığı: $31,549 - $45,083
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.