| Ağırlık | 1515-1620 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4780 × 1837 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2718 mm |
| Model Year | 2025, 2024 |
| Engine | PHEV 1.5L-110PS |
| Şanzıman | E-CVT |
| Battery | LFP-8.3kWh, LFP-18.3kWh |
| Model | 55Km Free, 120Km Fee, 55Km Deluxe, 55Km Prestige, 120Km Deluxe, 120Km Prestige, 120Km Glory, 120Km Flagship, 55Km Navi Glory, 120Km Navi Glory |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
BYD Destroyer 05 PHEV
Fiyat aralığı: $12,000 - $20,571
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.