| Ağırlık | 1485 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4437 × 1850 × 1625 mm |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS |
| Şanzıman | 7-DCT |
| Model | Preferred Leaps, Flying Leaps, Fig. Rapid Leaps, Transcend, Excellence |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Bestune T55
Fiyat aralığı: $14,060 - $17,170
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.