| Ağırlık | 1015-1052 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 2894 × 1655 × 1595 mm |
| Wheelbase | 2020 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 31.9 – kWh, 31.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 68PS, Single – 54PS |
| Battery Type | Ternary Lithium, Lithium Iron Phosphate |
| Model | Modern, Prestige, Border, Designer |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Marka Menşei | China |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Economy and Small |
Baojun Kiwi EV
Fiyat aralığı: $11,699 - $15,459
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.