| Ağırlık | 1460-1590 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4906 × 1850 × 1450 mm |
| Wheelbase | 2825 mm |
| Model Year | 2022, 2021 |
| Engine | 2.0L – 156PS, 2.0 Turbo – 243PS |
| Şanzıman | CVT |
| Model | XE Comfort, XL-TLS Joy, XL-Upr Prestige, XE Modern, XE Exclusive, XL Comfort, XL Upper AD1 Smart Navi, XL Motion, XV Prestige, XL Smart Motion, XL Upper AD1 Smart Navi, XV AD1 Prestige Navi |
| Marka Menşei | Japan |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan Altima
Fiyat aralığı: $29,430 - $44,162
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.