| Ağırlık | 1695-1729 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4778 × 1850 × 1437 mm |
| Wheelbase | 2872 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 197PS, 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 163PS |
| Şanzıman | 7-DCT, 8-AT |
| Model | B4 Smart Relax, B4 Smart Visionary, B5 Smart Elegance, B3 Smart Motive |
| Sub Category | Deluxe, Sport |
| Marka Menşei | EU |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo S60
Fiyat aralığı: $48,598 - $63,002
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.