| Ağırlık | 2485 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4774 × 1890 × 1622 mm |
| Wheelbase | 2873 mm |
| Model Year | 2022 Facelift |
| Battery Capacity - kWh | 79.2 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 286PS, Dual – 408PS |
| Model | EQC 350 4MATIC, EQC 350 4MATIC Special Edition, EQC 400 4MATIC |
| Sürüş Modu | AWD 4MATIC |
| Marka Menşei | German |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Mercedes EQC
Fiyat aralığı: $80,516 - $93,611
All videos and pictures are copyrighted by Mercedes Benz China Limited.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.