| Greutate | 1970-2000 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4888 × 1957 × 1694 mm |
| Wheelbase | 2863 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 2.0 Turbo – 237PS |
| Transmisie | 9-AT |
| Model | Deluxe, Prestige, Platinum |
| Marca Origine | United States |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Cadillac XT5
Interval de prețuri: $65,457 până la $75,278
All videos and pics are copyrighted by SGM.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.