| Greutate | 1825-1915 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5102 × 1890 × 1456 mm |
| Wheelbase | 3100 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 200PS, 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 300PS |
| Transmisie | 8-AT |
| Modul Drive | RWD, 4WD |
| Model | P200 Elite Deluxe, P250 Elite Sport, P250 Prestige Deluxe, P250 Elite Sport Gilt Edition, P250 Prestige Deluxe Gilt Edition, P300 Flagship Sport |
| Marca Origine | United Kingdom |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | 4WD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Jaguar XFL
Interval de prețuri: $65,441 până la $81,482
All videos and pics are copyrighted by Chery Jaguar Land Rover Co., Ltd. .
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.