| Greutate | 1850-2000 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4780 × 1898 × 1670 mm |
| Wheelbase | 2782 mm |
| Model Year | 2026 |
| Grupul motopropulsor | PHEV 1.5L-101PS |
| Gearbox | E-CVT |
| Battery | LFP-12.9Kwh, LFP-18.3Kwh, LFP-26.6Kwh |
| Electric Motor | Single – 218PS |
| Model | 75Km Leading, 112Km Leading, 112Km Exceeding, 160Km Exceeding, 160Km Prestige |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Song L DM-i
Interval de prețuri: $20,421 până la $26,436
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.

























Recenzii
Nu există recenzii până acum.