| Greutate | 1770-1995 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4830 × 1900 × 1770 mm |
| Wheelbase | 2815 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | 2.0T – 247PS |
| Transmisie | 8-AT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | Explorer Air, Explorer Pro, Connoisseur Pro, Connoisseur Pro Max, Connoisseur Ultra |
| Marca Origine | Korea |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hyundai Santa Fe
Interval de prețuri: $32,049 până la $43,998
All videos and pictures are copyrighted by Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.