| Greutate | 2103 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5090 × 1879 × 1453 mm |
| Wheelbase | 3061 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 310PS |
| Transmisie | 8-AT |
| Model | T8 PHEV Long Range Smart Relax Deluxe, T8 PHEV Long Range Smart Elegance Deluxe |
| Modul Drive | 4WD |
Volvo S90 PHEV
Interval de prețuri: $75,173 până la $92,316
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.